54. Kmochův Kolín 9. – 11. 6. 2017

Důležitá zpráva!

Kmochův Kolín letos bez vstupného

kopos_logo2Nejen letošní ročník mezinárodního festivalu Kmochův Kolín bude pro všechny bez placení vstupného. Kolínská společnost KOPOS KOLÍN a.s. nabídla pořadateli Kmochova Kolína, městu Kolín, dlouhodobou spolupráci při pořádání tohoto významného festivalu. KOPOS KOLÍN a.s. se stane generálním partnerem při pořádání Kmochova Kolína. Společnost nabídla uhradit příjmy ze vstupného, které se pro letošní rok vypočítají jako 1,2 násobek příjmů loňských.

Ti z Vás, kteří jste zakoupili vstupenky v předprodeji, o své peníze nepřijdete. Vstupné v plné výši Vám bude na základě předložení dárkové vstupenky vráceno na hlavní pokladně Městského úřadu v Kolíně, Karlovo nám. 78, 280 12 Kolín I, 2. patro. V případě dotazů ohledně vrácení vstupného se obracejte na Ing. Gabrielu Malou, MBA, tel. 603 253 025.


Vážení příznivci kvalitní dechové hudby,

zahájili jsme přípravy 54. Kmochova Kolína, který se uskuteční ve dnech 9. – 11. června 2017. Festivalová dramaturgie zachová na mnoha místech osvědčený rámec, některé programové body jsme připraveni oživit a pozměnit.

Opět se můžete těšit na kvalitní české a moravské velké dechové orchestry, malé dechovky, velkolepý nedělní monstrkoncert s překvapením a zajímavá zahraniční tělesa. Občas bude program prostřídán hudbou jiného žánru, kde nebudou chybět ani atraktivní sólisté.

Do předvánočního času pro Vás opět připravíme do prodeje dárkové certifikáty v podobě celofestivalové vstupenky, na jaře se můžete těšit na již tradiční „zvací koncert“, kde se představí nejen kolínské orchestry, ale i malí zpěváci z kolínských škol.

Třešničkou na dortu budou mažoretky, které na našem festivalu nemohou chybět.

Těšíme se spolu s Vámi!

Váš organizační tým